درباره ما

درباره ما
      شرکت زیبا کیمیـا آفرین در سال 1387 با هدف تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و غذایی تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه اسانس های بهداشتی و آرایشی و دارویی به عنوان نماینده رسمی شرکت Iberchem اسپانیا به صورت انحصاری آغاز و اسانس های خوراکی و  غذایی این شرکت تحت برند Scentium اسپانیا  عرضه گردید.
   همچنین این شرکت با هدف افزایش کیفیت محصولات صادراتی و داخلی اقدام به تامین رنگهای آرایشی بهداشتی و غذایی از شرکت سن کالر اسپانیا نموده است. 
    شرکت زیبا کیمیا آفرین با بهره گیری از همکارهای متخصص، متعهد، پر انرژی و دلسوز در توازن تجربه و تخصص هدف و فعالیت خود را در نقش آفرینی مثبت و سازنده در کشور قرار داده است و با  پشتوانه تجهیزات و لابراتوارهای مجهز و پیشرفته موجود در کشورهای اسپانیا و ایتالیا و همچنین با تکیه بر استانداردهای روز دنیا و رعایت مشتری مداری در تلاش است تا کالایی با کیفیت مطلوب و ماندگار و قیمت های  رقابتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و به پاس تلاشهای انجام شده تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از شرکتهای معظم بهداشتی، دارویی و غذایی را کسب نموده است. 
 
این شرکت در تلاش است تا با شناسایی نیازهای مشتریان و با وجود دستاوردهای ذیل خدمات نوینی را در صنعت آرایشی بهداشتی  و غذایی عرضه نماید: 
• وجود واحد تحقیق و توسعه با دارا بودن آزمایشگاه مجهز.
 
• وجود انبار متمرکز در تهران و موجود کردن بیش از 250 نوع اسانس های آرایشی-بهداشتی و بیش از 100 نوع طعم دهنده های پودری و مایع به طور مداوم جهت دسترسی آسان.
 
• تسهیل واردات از طریق دادن اعتبار به واحدهای تولیدی، فروش های ریالی و همچنین همکاری با شرکت های آرایشی بهداشتی و غذایی  در زمینه پروژه های اختصاصی به صورت خرید پروفرما.
 
• ارائه سرویس متمرکز فروش به همراه ارسال نمونه های درخواستی مشتریان محترم در کوتاهترین زمان ممکن.
 
• ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه فرمولاسیون و روش های تولید و همچنین همکاری در طراحی محصولات جدید همراه با معرفی اسانس های روز دنیا به منظور ایجاد نوآوری در محصولات با  تکیه بر جمع آوری، تجزیه و تحلیل سیستماتیک و هدفمند از داده ها در بازار هدف.
 
• ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب طعم، بومی نمودن طعم ، فرمولاسیون، روشهای تولید و معرفی طعم های روز دنیا.
 
• اجرای پروژه های مشترک با طرف های تجاری در زمینه تولید طعم های خاص همراه با خلاقیت و نوآوری.
 
• کوتاه کردن زنجیره تامین با تکیه بر دانش و تجربیات همکاران مجرب در بخش های فروش، بازرگانی و مالی. 
 
 این شرکت اطمینان دارد با ارائه سرویس بهینه فنی و بازرگانی و با تکیه بر دانش و تجربیات همکاران مجرب در بخش های فروش، فنی، بازرگانی و مالی می تواند گامی موثر در راستای اهداف کوتاه مدت و طولانی مدت آن شرکت محترم بردارد.
انتقادات سازنده شما و تبادل تجارب طرفین انرژی مضاعفی برای تضمین نتیجه گیری همکاری پایدارمان خواهد بود.
      گروه زیبا کیمیا آفرین بدینوسیله آمادگی و علاقمندی خود را جهت همکاری با آن شرکت محترم اعلام می دارد.